Atlikusi viena nedēļa, lai pieteiktu projektus Latvijas jauniešu netiķetei!

Vēl līdz 15. janvārim 9.-12. klases skolēni var veidot savu redzējumu par to, kādi uzvedības un attieksmes pamatprincipi jāievēro digitālajā komunikācijā. Komanda, kuras “Latvijas jauniešu netiķete” tiks atzīta par labāko, saņems Samsung Galaxy A9 viedtālruņus, bet skolotājs, kura vadībā tiks veidots projekts, iegūs Galaxy Tab S4 WiFi.

Papildu informācija šeit: https://www.skolanakotnei.lv/netikete/?fbclid=IwAR19XDeE2GUbG3TgeaiqwU6fOX3M-5bUUgjmye_iCoGu4yz22r8_m0sGgxk

Vē līdz 29.novembrim skolas telpās apskatāma Rīgas pilsētas skolu vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas izstāde – konkurss "Veltījums Latvijai simtgadē", kurā piedalās 78 audzēkņi, 15 pedagogi no 13 Rīgas skolām. Izstādi vēl var paspēt apskatīt skolas centrālajā vestibilā. Izstādes laureātu un uzvarētāju apbalvošanas pasākums notiks 29.novembrī plkst. 13:00 skolas aktu zālē.

Paldies skolotājai Zandai Galvānei un Unai Daukštei šīs izstādes organizēšanu.

Izstāde tapusi sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Pielikumā konkursa rezultāti.

14. novembrī 7.-12.klašu skolēni piedalījās spēles “Manai Latvijai” finālsacensībās, kas tika organizēta kā foto orientēšanās spēle “Laiks. Vietas.Vēsture”.

Skolēniem bija iespējas apmeklēt 15, Latvijas vēsturē nozīmīgas, vietas. Par katru no tām, bija jāpilda konkrēts uzdevums, kā arī jāatrod vietas pēc fotogrāfijām, kuras uzņemtas 20.gs sākumā un jānofotografē, kā tur izskatās šodien!

Spēles rezultātu paziņošana 29. novembrī.

13.novembrī, Rīgas Hanzas vidusskolas sākumskolas 16 skolēni pārstāvēja skolu starpskolu stafetēs "Drošie un veiklie"  20 skolu konkurencē iegūstot godpilno 4.vietu.

Komandā startēja:

2.klašu grupā - Marko Mētra, Knuts Čeppe, Katrīna Ozolniece, Marta Ozoliņa

3.klašu grupā - Artjoms Gluščuks, Roberts Zvaigzne, Emīlija Amaine, Katrīna Bērziņa

4.klašu grupā - Mikus Bērziņš, Gustavs Baltavičs, Laura Auziņa, Herta Dika

5.klašu grupā - Vadims Turčaņinovs, Markuss Graudiņš, Petra Postaža, Estere Saulītēna

Paldies!

Lepojamies!

RHV

Šodien tika dots starts 7.-12.klašu erudīcijas spēlei “Mana Latvija”. Skolēni katru dienu pildīs erudītus, radošus , izzinošus uzdevumus par Latvijas vēsturi. Katru dienu tiks dota sava tēma.
05.11. – Latvijas pilsētas,
06. 11. – Latvijas personības,
07.11. – Latvijas vēsture,
08.11. – Latvijas politika,
12.11. – Latvijas kultūra,
13. 11. -Latvijas simboli – karogs, himna, ģerbonis, prezidenti, valoda, svētku un atceres dienas.

14.novembrī, kad skolēni dosies uz Rīgas centru, kur caur foto orientēšanos iepazīs Latvijas vēsturi un apmeklēs nozīmīgākās Latvijas vēsturē nozīmīgas vietas!

Kopā darot, izdosies!

No 15. līdz 22.oktobrim Latvijā un Rīgas Hanzas vidusskolā viesojās 11 skolēni un 2 skolotāji no Landgraf Ludwig Gymnasium Gieβen (Vācija). Viesi iepazinās ar skolu, Rīgu un citām Latvijas pilsētām. Viesošanos vēl jaukāku padarīja siltais un saulainais laiks, tāpēc daži drosmīgie izmantoja iespēju 17.oktobrī izpeldēties Rīgas jūras līcī.

Viesiem bija iespēja iepazīt mūsu ikdienu un tradīcijas, par ko liels paldies Rīgas Hanzas vidusskolas skolēniem un viņu ģimenēm, kuri nežēloja savu laiku un enerģiju, lai vācu bērni šeit justos kā mājās.

Jau pavisam drīz mūsu skolēni dosies uz Gīsenu, lai satiktu jauniegūtos draugus un iepazītos ar vācu kultūru.

No 29.oktobra līdz 30.novembrim skolas telpās skatāma Rīgas pilsētas skolu vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas izstāde – konkurss "Veltījums Latvijai simtgadē", kurā piedalās Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolaRīgas Valsts vācu ģimnāzijaJ.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolaRīgas Ostvalda vidusskolaRīgas 96.vidusskolaRīgas Hanzas vidusskolaRīgas 71. vidusskolaRīgas 69. vidusskolaRīgas Imantas vidusskolaMJC Praktiskās estētikas skolaRigas 75.vidusskolaRigas 45. vidusskolaRigas 15.vidusskola.

Organizē Rīgas Hanzas vidusskola sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Iniciatīvas "Latvijas skolas soma” ietvaros 19.oktobrī 9.klašu skolēni piedalījās tehniski radošā darbnīcā “Makaronu tilti”.  Skolēni iejutās tiltu būvinženieru lomā un profesijā. Viņi tiltus uzrasēja ,tad uzbūvēja un noslēgumā- testēja tilta izturību. Skolēni piedomāja gan pie tiltu “skaistuma” ,gan izturības. Izturīgākais tilts spēja noturēt 19.7 kg svaru.

Skolēni darbojās grupās, tāpēc šis pasākums veicināja sadarbības ,plānošanas prasmes. Arī zināšanas, kuras viņi iegūst mācību stundās- fizikā, zīmēšanā, matemātikā, mājturībā, bija jāliek lietā!

Ir aizvadītas Rīgas Hanzas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes vēlēšanas. Tās notika š.g. 12.oktobrī. Vēlēšanās kandidēja divas interešu grupas ar 24 kandidātiem.

Apsveicam interešu grupu “Par Vienotu RHV’ ar uzvaru.  11. a klases skolnieci  Elizabeti Annu Vācieti ar kļūšanu par Rīgas Hanzas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes prezidenti.

Par viceprezidentiem kļūst 12.b klases skolēns Ralfs Kristers Pavlovičš un 11.a klases skolniece Patrīcija Zvirbule.

Jaunievēlētās pašpārvaldes pirmā sanāksme notiks 29. oktobrī

Lapas