Ar nolikumu var iepazīties pielikumā, zem attēla.

Visu novembri mūsu skolēni aktīvi piedalījās skolēnu loģiskās domāšanas konkursa Bebr[a]s 2021 1. kārtā. Apsveicam 6.c klases skolēnu Dāvi Rapu, kurš, iegūstot 69 punktus no 75, uzaicināts piedalīties konkursa otrajā kārtā. Otrajā kārtā tiek 20-25 labākie skolēni no visas Latvijas, viņš ir starp labākajiem 5.-6.klašu grupā. Šogad konkursā piedalījās vairāk kā 17 tūkstoši skolēnu, kuri sacenšas 4 vecuma grupās.

APSVEICAM un LEPOJAMIES! Turēsim īkšķus 22.janvārī, kad norisināsies konkursa otrā kārta.

Dievs svētī Latviju

Zemi, cilvēkus un valodu,

Dziesmu un ticību,

Godaprātu un darba tikumu,

Uzturi mūs dzīvus,

Dari mūs brīvus,

Garā un pateicībā,

Cilvēka vārda cienīgus

Latviešus Tēvzemē un pasaulē.

/V.Toma/

Rīgas Hanzas vidusskolas skolektīvs sveic Latvijas Republikas 103.gadadienā!

Video apsveikumus sagatavojuši 7.-12.klašu skolēni, kas apvienoti vienā kopīgā sveicienā! Video skatāms skolas facebook kontā un šeit: https://drive.google.com/file/d/17noTpNPByjlsYHQj9O-2rEgiTKVem7iW/view?usp=sharing

Lapas

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー