02.05.2019. vairāk kā 20 RHV skolēni piedalījās Rīgas skolēnu sporta spēlēs.

Aizstāvēja skolas godu tautas bumbā (4.-5 kl.), florbolā (7.kl.), pludmales volejbolā (10.-12.kl.) un basketbolā 3x3 (8.-9.kl . un 10.-12.kl.).
Vislabāk veicās 10.-12. kl. zēniem basketbolā 3x3, izcīnot 1. vietu vairāk kā 20 komandu konkurencē.
Uzvaras punktus 30 sek. līdz beigām realizēja Roberts Bērze (11.a) un kopā ar komandas biedriem Ralfu Reņģīti (10.a) un Rihardu Aleksandrovu svinēja uzvaru. Paldies visiem skolēniem un īpašs paldies puikām par super uzvaru!

Sporta skolotājas Una, Gunita un Linda

Lielākais Teātra sporta festivāls Rīgā- ‘’Rīgas Kauss Teātra sportā’’ (RKTS)- šogad notika 29.,30.martā Eduarda Smiļģa Teātra muzejā. Šis ir vienīgais šāda koncepta un izmēra festivāls Rīgā, kur satikās vairāk kā 325 teātra sporta un improvizācijas mīļi no visas Latvijas, lai, neatkarīgi no vecuma, radītu spontānus notikumus, dzirkstošus mirkļus uz skatuves un būtu lieliski līdzjutēji!

2019./20.mācību gadā Rīgas Hanzas vidusskolā papildus tiks uzņemti skolēni 7. klasēs.

Dokumentu (vecāku iesniegums un 6.klases liecība) pieņemšana no 2019.gada 3.jūnija.

Skolas adrese: Rīga, Grostonas ielā 5

Tālr. 67378489 (kanceleja); 67373018 (mācību pārzine Elita Līce)

Iestājpārbaudījums matemātikā un dabaszinībās  2019.gada 31.maijā plkst.10.00:

Skolēnu pieteikšanās laiks iestājpārbaudījumu kārtošanai vispārējās vidējās izglītības programmās no 1. maija līdz 28.maijam elektroniski https://docs.google.com/forms/d/1a2j_y-yV3NXRk0WAfA8TRyF8-AzjBj6BwA2j7wZ...

IERODOTIES UZ IESTĀJPĀRBAUDĪJUMIEM, LĪDZI JĀBŪT PERSONU APLIECINOŠAM DOKUMENTAM (DERĪGA PASE VAI ID KARTE) un 1.semestra liecības kopija.

Iestājpārbaudījumu rezultātu paziņošana 2019.gada 7.jūnijā.

Skolēni, kuri nokārtojuši iestājpārbaudījumus un saņēmuši uzaicinājumu iestāties skolā, tiek uzņemti skolā tikai pēc visu dokumentu iesniegšanas.

Apsveicam 12. a klases skolēnus Kristīni Nagli un Pēteri Praulu ar iegūto iespēju piedalīties Ārlietu ministrijas "NATO simulācijas spēles" 2.kārtā!

5.aprīlī mūsu skolas 9.a klases meitenes pārstāvēja savu klasi Latvijas valsts simtgadei veltītā “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratona” Labo darbu festivālā „Ceļā uz nākamo simtgadi”,kas norisinājās  Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”.

Šādu iespēju klase ieguva par pērn realizēto labo darbu "Labo spēļu starpbrīži".

Meitenes piedalījās gan interesantās meistarklasēs, gan saņēma paldies no Valsts izglītības satura centra Neformālās izglītības departamenta

Apsveicam , vidusskolas meiteņu, florbola komandu ar izcīnīto 3.vietu Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas florbola sacensībās!

Paldies meitenēm un sporta skolotājai Guntitai par meiteņu sagatavošanu!

Un 07.04.2019. izcīnījām 3. vietu LV. Paldies puikām par grūto un labi paveikto darbiņu!
Komandā spēlēja : Linards Liepiņš 7. b, Kristaps Pētersons 10.b, Klāvs Anspuks, Eduards Grencmanis, Gusts Miezis, Aleksandrs Kartišovs (vārtos), Gusts Miezis 11. c un Kristofers Kravčenko 11. c.
Paldies Kristiānam Ločmelim par trenera darbu!
sk. Una

05.04.2019. mūsu skolas 10.-12.klašu zēni uzvarēja RĪGAS starpskolu telpu futbolā. Ļoti lepojamies ar šo panākumu un puikas turpinās cīņu jau Latvijas skolu telpu futbola sacensībās 07.04. Olimpiskajā sporta centrā plkst.14.00

Paldies par cīņassparu un skolas goda aizstāvēšanu!

04.04.2019. 10.-12. klašu zēnu florbola komanda izcīnīja 2.vietu Vidzemes priekšpilsētas florbola sacensībās. Pietrūka tikai mazliet veiksmes līdz 1. vietai. Paldies puikām par skaisto florbolu!

Komandā spēlēja: Reinis, Matīss un Daniels 10. a, Toms Š. 10. b, Emīls, Kristiāns un Jēkabs 11. b, Tomass un Pēteris K. 12. a , Kristers 12. b

sk. Una

Lapas