Jaunumi

Septembra izskaņā 1.-6.klašu bērniem notika pasākums "Rudentiņš bagāts vīrs". Kastaņu un zīļu krelles,krāsaino lapu apmetņi un cepures,ogu rokassprādzes un matu rotas un vēl daudz kas cits skaists un krāsains bija redzams šajā dienà. Vairākas klases bija arī parūpējušās arī par savas klases telpas rotājumu. Var teikt,ka skolā bija ienācis rudens ar visu savu krāšņumu un smaržu.

Rezultāti apskatāmi sadaļā skolēnu pašpārvalde - vēlēšanas.

Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība ir konkurss, kura rezultātā tiek noskaidrots lasīšanas čempions. Konkurss notiek trīs posmos. Šogad finālā, kas norisinājas Latvijas Nacionālajā bibliotēkā,  piedalījās 29 jaunieši no visas Latvijas. Mūsu skolu finālā pārstāvēja 6.b klases skolnieks Kristiāns Bramanis un  ieguva trešo vietu! Lepojamies! Pateicība Kristiāna Bramaņa vecākiem un vecvecākiem par atbalstu!

11.septembrī,notika  Rīgas pilsētas vispārējās izglītības iestāžu 2020./2021. mācību gada spartakiāde- futbolā 4.-5. klašu grupā.  Spraigā cīņā 3. vietu ieguva Rīgas Hanzas vidusskolas  komanda.

Komandā spēlēja: Vientiess Roberts, Leščinskis Oskars, Laimiņš Rodrigo, Ambaine Emīlija, Makars Ričards Marko, Gluščuks Artjoms, Ameļkovičs Niks, Čunka Ģirts, Zvaigzne Roberts ,

Liels paldies sporta skolotājai Dinijai par komandas sagatavošanu un jušanu līdzi.

18.09.2020. Divas RHV zēnu komandas aizstāvēja godu Olimpiskās dienas 3x3 Skolu strītbola sacensībās.

8.-9. klašu komanda: Kristaps, Kristiāns (8.b), Edgars (9.b) un Dāgs (9.c)
10.-12. klašu komanda : Artūrs (10.a), Armands (10.b),Martiņš (11.a) un Elvijs (12.a)
10.-12. klašu zēni izcīnīja 1.vietu. Ļoti lepojamies ar panākumu un sirsnīgi sportisks PALDIES visiem 8 puikām!

Sporta skolotājas Una un Gunita

2020./2021.mācību gadā skola organizēs mācību procesu atbilstoši, pielikumā esošajai, kārtībai.  Aicinām ar to iepazīties.

Kā arī ierodoties skolā 1.septembrī skolēnam būs jānodod, pielikumā esošais, apliecinājums klases audzinātājām.

Kārtība un apliecinājums pieejami šī raksta pielikumā, uzklikšķinot uz raksta nosaukuma, lapas apakšā.

"Rīgas satiksme" aicina 1., 5., un 10.klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecākus noformēt "Skolēna karti"portālā www.eriga.lv  līdz 25.augustam. Ja "Skolēna karte" tiks noformēta līdz 25.augustam, tad to varēs saņemt skolā no 1.septembra un nebūs nepieciešamība doties uz klienta apkalpošanas centru.

Vasaras periodā pretendentu uz 1.klasi reģistrēšana nenotiks. Reģistrācija tiks atsākta 3.septembrī 2020.

Lapas