Iestājpārbaudījums matemātikā un dabaszinībās  2019.gada 31.maijā plkst.10.00:

Skolēnu pieteikšanās laiks iestājpārbaudījumu kārtošanai   vispārējās vidējās izglītības programmās no 1. maija līdz 28.maijam elektroniski vidusskolas  mājaslapā http://rhv.edu.lv/uznemsana/, pievienojot ieskenētu 1.semestra liecību.

IERODOTIES UZ IESTĀJPĀRBAUDĪJUMIEM, LĪDZI JĀBŪT PERSONU APLIECINOŠAM DOKUMENTAM (DERĪGA PASE VAI ID KARTE)

«Visa dzīve ir atmiņas, izņemot vienu tagadnes mirkli, kas paiet tik ātri, ka to knapi var paspēt noķert.» T.Viljams

15. februāra vakarā Rīgas Hanzas vidusskolas telpās pulcējās skolas skolotāji, skolēnu vecāki, lai piedalītos skolas 23.izlaiduma topošo absolventu Žetonu vakarā.  Piederības zīmi – Žetonu gredzenu, ar skolas simboliku, saņēma  12.a  klases skolēni, audzinātājs Ģirts Burgmanis un 12.b klases skolēni,  audzinātāja Ilze Sētiņa.

Žetonu vakars noritēja divās daļās. Svinīgajā daļa, kurā, Žetonu kavalierus, ieveda skolas absolventi, kas 11 gadus atpakaļ šos skolēnus ieveda skolā kā pirmklasniekus,

Februāra izskaņā nodibinājums Pieaugušie Bērni skolā aizsāka projektu “Fokuss”, kura mērķis ir radīt un īstenot aizraujošu, efektīvu un izzinošu neformālās izglītības programmu. Projekta ietvaros tiks īstenotas trīs galvenās aktivitātes – paneļdiskusija, apmācības un pasākuma organizēšana.
26.februārī skolā notika paneļdiskusija, ikvienam 7.-12.klašu skolēnam, kurš vēlējās tajā piedalīties. Tajā skolēni tika iepazīstināti ar dalībnieku skolas pieredzi un projekta norisi un iespējām. Paneļdiskusijā piedalījās Sanda Dejus improvizatore un SWH radio balss, Ģirts Raģelis fotogrāfs, Rihards Zeleznevs Rīgas Hanzas vidusskolas absolvents, aktieris mūziķis, Gatis Kondrāts "Street Warriors'' dibinātājs. Diskusiju vadīja Kaspars Brūvelis

01.03.2019. Ērgļos sākās Latvijas Skolu ziemas Olimpiskais festivāls, piedaloties 1262 skolēniem no 139 skolām, kuri sacentās 13 individuālajās un komandu disciplīnās.

Mūsu skolas 8.b klases skolniece Helēna Ērenpreisa ieguva 3.vietu kalnu slēpošanā!

Apsveicam!

Apsveicam matemātikas skolotāju Sanitu Balandu ar iegūto Latvijas Universitātes Ekselences balvu.

“Ekselences balvu” piešķir, lai izceltu un novērtētu izcilus bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas skolotājus. Tā ir izveidota pēc uzņēmēju iniciatīvas eksaktās izglītības stiprināšanai, lai nākotnē darba tirgū nonāktu zinoši, prasmīgi un uzņēmīgi jaunieši. Šogad balvas fināls norisinājās 19. februārī Rīgas Teikas vidusskolā, apbalvošanas ceremonija – Latvijas Universitātes (LU) Mazajā aulā. Kopumā Ekselences balvai tikai pieteikti vairāk kā 300 pretendenti.

Finālā skolotāji (katrā jomā pieci finālisti) vadīja 20 minūšu garu mācību nodarbību, analizēja mācību situācijas, klāstīja savu izpratni par mācību priekšmeta mācīšanu, vēroja un pārdomāja citu dalībnieku sniegumu. Ceremonijā skolotājus sveica Valsts prezidents Raimonds Vējonis, izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, LU rektors Indriķis Muižnieks un mecenātu pārstāvji.

Pasākumu „Ekselences balva” organizēja LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un LU fondu.

Mūsu skolas smukās meitenes nemaz neatpaliek sportiskajā ziņā no skolas puišiem. Vidzemes priekšpilsētas basketbola sacensībās 10.-12.klašu grupā iegūta 3.vieta. Paldies meitenēm!
Komandā spēlēja: Rebeka un Patrīcija no 10.b, Alise un Luīze no 11.b un Marta no 11.a.
Super!!!!

Sporta skolotāja Una L.

Šodien (21.10.2019.) RHV 10.-12.klašu zēnu komanda spraigās cīņās 2 spēlēs izcīnīja uzvaras un iekļuva Vidzemes priekšpilsētas finālā, kas notiks 25.01.2019. (piektdien) pl.15.00 Rīgas 49.vidusskolā. Tikai 2 komandas no fināla tiks tālāk un cīnīsies par VEF skolu superlīgas kausu basketbolā.

Turēsim īkšķus un iesim atbalstīt piektdienas pēcpusdienā savējos!

Nolieksim galvas
Un paklusēsim,
Stiprāki aiziesim,
Apņēmīgāki spēsim
Iznest šo zemi
Caur gadsimtu apburto loku,
Sniedzot viens otram roku [..]

/M.Zitmane/

21.01.2019. skolas pagalmā tika iekurts ugunskurs 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres dienai. Ap ugunskuru pulcējas skolēni, lai godinātu un iepazītos ar šo vēstures notikumu.

Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu pasākuma tapšanā, kā arī12.a klases skolēnam P.V.Liepiņam par atmiņu stāstu lasījumu un 3-4. klašu korim par muzikālo noformējumu.

Atlikusi viena nedēļa, lai pieteiktu projektus Latvijas jauniešu netiķetei!

Vēl līdz 15. janvārim 9.-12. klases skolēni var veidot savu redzējumu par to, kādi uzvedības un attieksmes pamatprincipi jāievēro digitālajā komunikācijā. Komanda, kuras “Latvijas jauniešu netiķete” tiks atzīta par labāko, saņems Samsung Galaxy A9 viedtālruņus, bet skolotājs, kura vadībā tiks veidots projekts, iegūs Galaxy Tab S4 WiFi.

Papildu informācija šeit: https://www.skolanakotnei.lv/netikete/?fbclid=IwAR19XDeE2GUbG3TgeaiqwU6fOX3M-5bUUgjmye_iCoGu4yz22r8_m0sGgxk

Vē līdz 29.novembrim skolas telpās apskatāma Rīgas pilsētas skolu vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas izstāde – konkurss "Veltījums Latvijai simtgadē", kurā piedalās 78 audzēkņi, 15 pedagogi no 13 Rīgas skolām. Izstādi vēl var paspēt apskatīt skolas centrālajā vestibilā. Izstādes laureātu un uzvarētāju apbalvošanas pasākums notiks 29.novembrī plkst. 13:00 skolas aktu zālē.

Paldies skolotājai Zandai Galvānei un Unai Daukštei šīs izstādes organizēšanu.

Izstāde tapusi sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Pielikumā konkursa rezultāti.

Lapas