Jaunumi

Pēc dažiem mēnešiem skola aicina tevi uz skolas 20+5 gadu jubilejas salidojumu. Tāpēc piesakies.
Kas jādara?

1. Aizpildi pieteikuma anketu http://ejuz.lv/rhvsalidojums vai skolas kancelejā (darba dienās no plkst. 9:00 - 16:00);

2. Atsūti savu stāstu, fotogrāfijas, video no skolas dzīves uz rhvsalidojums@gmail.com vai nāc uz skolu un izstāsti savu pieredzes stāstu skolēniem;

3. Samaksā dalības maksu LV20UNLA0055000259408 (Zane Behmane) vai skolas kancelejā (darba dienās no plkst. 9:00 - 16:00);

4. Sazinies ar saviem klasesbiedriem;

5. Tiekamies 25. maijā plkst. 20:00 skolas sporta hallē.

Neskaidrību gadījumā raksti!

alekslange@gmail.com

22.02.2018. mūsu skolas 10.-12.klašu telpu futbola zēnu komanda ļoti veiksmīgi uzsāka dalību starpskolu sacensībās. Izcīnot 1.vietu grupā, tikām tālāk uz 2.posmu. Paldies puikām par skaisto cīņu un cīņassparu līdz pēdējām sekundēm.
Komandā spēlēja: Klāvs Anspuks, Filips Elsts, Gusts Miezis, Rihards Miķelsons, Eduards Grencmanis (vārtos), Haralds Porietis (visi 10.c klase) un Matīss Vaivars (12.a).

2018.gada 31.janvārī norisinājās Rīgas pilsētas ekonomikas 19. olimpiādes 2. posms 10.-12.klašu skolēniem.

Lepojamies un sveicam:

Gustavs Vilks 12.b - 3.vieta un apbalvojums;

Indriķis Paiders 12.a - atzinība;

Kristīne Nagle 11.a - atzinība;

Jēkabs Valdmanis 12.b - atzinība.

No 24.-26. janvārim Latvijas Universitātes Dabaszinātņu Akadēmiskajā centrā norisinājās Valsts 40. bioloģijas olimpiāde. Mūsu skolu pārstāvēja 9.B klases skolniece Agnese Bule.

Kopā ar vēl 52 labākajiem valsts 9. klašu skolēniem Agnese sacentās gan dažādu teorētisko uzdevumu risināšanā, gan četru pētniecisko darbu izstrādē. Ieguldītais darbs vainagojās ar ļoti labu rezultātu. Agnese Bule sīvā konkurencē izcīnīja 3. vietu un tika godalgota ar bronzas medaļu.

Paldies skolotājai Lienei Šminiņai par sagatavošanu!

2018.gada 15.01. līdz 19.01. RHV angļu valodas metodiskās nedēļas ietvaros norisinājās skolas olimpiādes angļu valodā.

8./9.klašu grupā:

1.vieta Annijai Miežubrālei 9a;

2.vieta Patrīcijai Lejai 9b;

3.vieta Henrijam Veigulim 9a.

10./11.klašu grupā:

1.vieta Luīzei Liepiņai 11a un Ralfam Pavlovičam 11b;

2.vieta Niklāvam Prūsim 11a;

3.vieta Patrikam Binderam 11a.

Sveicam Uzvarētājus!

19.01. RHV sporta hallē norisinājās Vidzemes priekšpilsētas finālsacensības basketbolā 8.-9. kl. zēniem. Mūsu skolas zēnu komanda veiksmīgi pārvarēja apakšgrupas sacensības un ieguva tiesības cīnīties finālsacensībās, kur izcīnīja godalgoto 3.vietu.

Paldies puikām par skolas goda aizstāvēšanu un cīņassparu!

Sporta skolotājas Una un Gunita

2018.gada 12.janvārī norisinājās Rīgas pilsētas vēstures 24. olimpiādes 2. posms 9. un 12. klašu skolēniem. Olimpiādei tika izvirzīti četri skolēni no skolas, kuri visi uzrādīja ievērojamus rezultātus. Lepojamies un sveicam:

Klāvs Veseļuns 9.a - 2.vieta un apbalvojums;

Henrijs Veigulis 9.a - 2.vieta un apbalvojums;

Gustavs Vilks 12.b - 3.vieta un apbalvojums;

Annija Dinija Miežubrāle 9.a - atzinības raksts.

Paldies skolotājam Tomam Gulbim par ieguldīto darbu!

Sadarbībā ar izglītības fondu Start(IT) un viņu rīkoto akciju "Atpakaļ skolā" šonedēļ mūsu skolā pie 5.c un 6.c klases skolēniem viesojās informācijas tehnoloģiju (IT) speciālists Jānis Knets, kurš ar interesantu un interaktīvu nodarbību “Programmēšanas stunda” pastāstīja par savu profesiju,  IT aktualitātēm un izaicinājumiem, kā arī par programmēšanu un jaunajām tehnoloģijām. Skolēniem bija jāpilda algoritmiski uzdevumi, izmantojot blokshēmas un izprotot programmēšanas pamatus.

Start(IT) mērķis ir palīdzēt attīstīt digitālās prasmes no skolas sola un mainīt sabiedrības domāšanas veidu, liekot uzsvaru uz jauno tehnoloģiju pielietojumu visās tautsaimniecības nozarēs.

Paldies skolotājai Zandai par dalību projektā.

22. decembrī, Daugavas Sporta nama kompleksā norisinājās Latvijas Vispārizglītojošo skolu čempionāts peldēšanā, kurā pulcējās 3.-6.klašu komandas, lai noskaidroto spēcīgāko komandu 8x50m stafešu peldējumā.

Mūsu bērni: Patrīcija Žvīgure, Liene Vientiese, Laila Slaide, Alise Locāne, Loreta Šmite, Santa Lutere, Uldis Maskavs, Mārcis Eglītis izcīnija 2. vietu 6. klašu grupā.

Papildus informācija: http://swimming.lv/visparizglitojoso-skolu-cempionata-uzvar-rigas-95-vsk/

2017.gada 1.decembrī norisinājās Rīgas pilsētas angļu valodas 47.olimpiāde 10.-12.klašu skolēniem. Olimpiādei tika izvirzīti četri RHV skolēni, kuri visi uzrādīja ievērojamus rezultātus. Lepojamies un sveicam:

Laura Pavlova, 12.a - 3.vieta un apbalvojums;
Emīls Rainers Strolis, 11.b - atzinības raksts;
Gustavs Safins, 12.a - atzinības raksts;
Daniels Hazens, 11.a - atzinības raksts.

Paldies skolotājām par ieguldīto darbu!

Lapas