Jaunumi

Katra gada novembrī tiek rīkots Starptautiskais informātikas un loģiskās domāšanas izaicinājums Bebr[a]s, kurā piedalās 5. – 12. klašu skolēni no 56 valstīm. Tajā skolēni, izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risina aizraujošus uzdevumus.

Vairāk par konkursu var uzzināt šeit: https://www.visma.lv/bebrs/bebras-stasts/

Rīgas Hanzas vidusskola konkursā Bebr[a]s piedalās ne pirmo reizi, gūstot labus rezultātus. Arī šogad, neskatoties uz ārkārtējo situāciju valstī,  5.-7. klašu un 11. – 12. klašu skolēni piedalījās minētajā konkursā.

Un te rezultāti: visaugstāko punktu skaitu

5.-6. klašu grupā ieguva 6.a klases skolnieks Arturs Miķelis Šēfers

7.-8. klašu grupā - 8.b klases skolniece Evelīna Mickēviča,

11.-12. klašu grupā - 12.a klases skolniece Agnese Bule.

Evelīna , Agnese un Arturs Miķelis ar saviem augstajiem vērtējumiem ir uzaicinātas dalībai konkursa 2.kārtā, kura notiks janvārī.

Turam īkšķus par mūsu skolēnu labiem rezultātiem 2.kārtā!

Paldies visiem, kas piedalījās un iesaistījās, īpašs paldies datorikas un informātikas skolotājām Zandai un Agatei, un arī Daigai!

4.decembrī no plkst. 10.00 līdz 11.40 11.un 12.klašu skolēniem notiks Rīgas Hanzas vidusskolas absolventu diena “Karjeras izvēle- balsts nākotnei”. Pasākums norisināsies Zoom platformā.

Šī ir lieliska iespēja dzirdēt šīs skolas absolventu dzīves stāstus un ieteikumus par nākotnes karjeras izvēli.  Pasākuma laikā ikvienam tiks dota iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus tādām populārām un atpazīstamām Latvijas personībām kā Vilnim ĶirsimIvo Leitānam un Evijai Gulbei. Skolēni var sagatavot interesējošos jautājumus jau iepriekš, lai diena noritētu produktīvi un aizraujoši!  Pasākuma dienā tiks izsūtīts Zoom tikšanās links, kuram pievienoties būs iespējams no plkst. 9.50.

Pasākuma plāns:

9:50-10:00 – pieslēgšanās

10:00 -10:20 Vilnis Ķirsis - Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks, VIENOTĪBAS Rīgas nodaļas vadītājs, VIENOTĪBAS valdes pārstāvis un priekšsēdētāja vietnieks partijas attīstības jautājumos.

10:25 – 10:55 Evija Gulbe - Rakstniece, dzejniece, vairāku bērnu dzejoļu un bērnu stāstu grāmatu autore.

11:00-11:20 Ivo Leitāns - LTV "De facto" žurnālists

11:25 – 11:40 Diskusija

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā - pretendentu reģistrācija uz 1.klasi NENOTIKS.

17.novembrī, 7.-12.klašu skolēni virtuāli apmeklēja Latvijas Nacionālā teātra izrādi "Tikšanās vieta - Rīgas pilsētas II teātris". Tā bija iespēja būt par aculieciniekiem 1918.gada 18.novembra Latvijas Republikas proklamēšanas aktam un vērtēt šo notikumu klausoties dažādu personu viedokli. Pēc izrādes apmeklējuma skolēni tikās audzināšanas stundā, lai dalītos iespaidos par redzēto un pārrunātu šo svētku nozīmīgumu.

11.novembrī 11.a klase, politikas mācību stundas ietvaros, piedalījās Labklājības ministrijas organizētajā spēlē "Lielā eiroviktorīna". Rezultātā izcīnīta 1.vieta Rīgas pilsētā.Lepojamies ar jauniešu sniegumu. Paldies skolotājam par organizēšanau un sagatavošanu!

Savs raksts izšūtai villainei, savs – cimdu pārim, savs raksts dejas solim un tautas dziesmas melodijai. Rakstu raksti vijas cauri Latvijai. 1.-3.klašu skolēni domāja,veidoja un zīmēja savus rakstus Latvijai dzimšanas dienā.

Septembra izskaņā 1.-6.klašu bērniem notika pasākums "Rudentiņš bagāts vīrs". Kastaņu un zīļu krelles,krāsaino lapu apmetņi un cepures,ogu rokassprādzes un matu rotas un vēl daudz kas cits skaists un krāsains bija redzams šajā dienà. Vairākas klases bija arī parūpējušās arī par savas klases telpas rotājumu. Var teikt,ka skolā bija ienācis rudens ar visu savu krāšņumu un smaržu.

Lapas