Jaunumi

1., 5. un 10. klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecākiem jāpiesaka “Skolēna e kartei” elektroniski portālā www.eriga.lv līdz 25. augustam ieskaitot. Pieteikuma aizpildīšanu neatstājiet uz pēdējo brīdi, jo, aizpildot pieteikumu 26. augustā vai vēlāk, “Skolēnu e kartes” varēs saņemt tikai kādā no sešiem ”Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem.

"Rīgas satiksme” informē, ka, aizpildot pieteikumu “Skolēna e kartes” izgatavošanai portālā www.eriga.lv, dati par skolēnu un skolu, kurā tas mācās, tiks atlasīti automātiski. Pieteikumam klāt jāpievieno tikai skolēna fotogrāfija. Balstoties uz saņemto pieteikumu, „Rīgas satiksme” izgatavotās “Skolēnu e kartes” nogādās attiecīgajās skolās, kur direktors tās parakstīs un izsniegs audzēkņiem.

Pretendentu reģistrācija uz 1.kl. atsāksies 05.09.2019.

02.05.2019. vairāk kā 20 RHV skolēni piedalījās Rīgas skolēnu sporta spēlēs.

Aizstāvēja skolas godu tautas bumbā (4.-5 kl.), florbolā (7.kl.), pludmales volejbolā (10.-12.kl.) un basketbolā 3x3 (8.-9.kl . un 10.-12.kl.).
Vislabāk veicās 10.-12. kl. zēniem basketbolā 3x3, izcīnot 1. vietu vairāk kā 20 komandu konkurencē.
Uzvaras punktus 30 sek. līdz beigām realizēja Roberts Bērze (11.a) un kopā ar komandas biedriem Ralfu Reņģīti (10.a) un Rihardu Aleksandrovu svinēja uzvaru. Paldies visiem skolēniem un īpašs paldies puikām par super uzvaru!

Sporta skolotājas Una, Gunita un Linda

Lielākais Teātra sporta festivāls Rīgā- ‘’Rīgas Kauss Teātra sportā’’ (RKTS)- šogad notika 29.,30.martā Eduarda Smiļģa Teātra muzejā. Šis ir vienīgais šāda koncepta un izmēra festivāls Rīgā, kur satikās vairāk kā 325 teātra sporta un improvizācijas mīļi no visas Latvijas, lai, neatkarīgi no vecuma, radītu spontānus notikumus, dzirkstošus mirkļus uz skatuves un būtu lieliski līdzjutēji!

2019./20.mācību gadā Rīgas Hanzas vidusskolā papildus tiks uzņemti skolēni 7. klasēs.

Dokumentu (vecāku iesniegums un 6.klases liecība) pieņemšana no 2019.gada 3.jūnija.

Skolas adrese: Rīga, Grostonas ielā 5

Tālr. 67378489 (kanceleja); 67373018 (mācību pārzine Elita Līce)

Apsveicam 12. a klases skolēnus Kristīni Nagli un Pēteri Praulu ar iegūto iespēju piedalīties Ārlietu ministrijas "NATO simulācijas spēles" 2.kārtā!

5.aprīlī mūsu skolas 9.a klases meitenes pārstāvēja savu klasi Latvijas valsts simtgadei veltītā “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratona” Labo darbu festivālā „Ceļā uz nākamo simtgadi”,kas norisinājās  Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”.

Šādu iespēju klase ieguva par pērn realizēto labo darbu "Labo spēļu starpbrīži".

Meitenes piedalījās gan interesantās meistarklasēs, gan saņēma paldies no Valsts izglītības satura centra Neformālās izglītības departamenta

Apsveicam , vidusskolas meiteņu, florbola komandu ar izcīnīto 3.vietu Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas florbola sacensībās!

Paldies meitenēm un sporta skolotājai Guntitai par meiteņu sagatavošanu!

Un 07.04.2019. izcīnījām 3. vietu LV. Paldies puikām par grūto un labi paveikto darbiņu!
Komandā spēlēja : Linards Liepiņš 7. b, Kristaps Pētersons 10.b, Klāvs Anspuks, Eduards Grencmanis, Gusts Miezis, Aleksandrs Kartišovs (vārtos), Gusts Miezis 11. c un Kristofers Kravčenko 11. c.
Paldies Kristiānam Ločmelim par trenera darbu!
sk. Una

Lapas