Skolotāji

Skolā strādā

Skolotājs

Priekšmets

Klašu grupa

Audzināmā klase

Telpa

Aigare Laine Logopēds 1.-6.klase   227
Aiše Marta Franču val. 6.-12.klase 7.b  
Aizupiete Gunita Sports 7.-12.klase 8.b Sp.h.
Andže - Jansone Liene Latviešu valoda 1.-6.klase 5.a 429
Apsīte Baiba Matemātika 1.-6.klase 3.c 226
Avotiņa Paula Angļu val. 7.-12.klase 9.b 335/20H
Balanda Sanita Matemātika 7.-12.klase 9.a 329/328
Bauerniece Dace Sākumskola 1.-6.klase 1.c 206
Behmane Zane Vācu valoda 7.-12.klase 11.a 23H/ 27H
Bērenflede Maija Matemātika 1.-6.klase   223
Bērziņa Agate Sākumskola 1.-6.klase 4.d 226
Bluša Maira Psihologs      
Bočkāne-Lendzova Elena Angļu valoda 7.-12.klase   335
Bodniece Ilze Matemātika 1.-6.klase 1.a 226
Būmane Ināra Vācu valoda 4.-12.klase   301
Burgmanis Ģirts Ģeogrāfija 7.-12.klase 12.a 330/ 127
Cipule Agate Sākumskola 1.-6.klase 5.b  
Dāboliņa Ineta Sākumskola 1.-6.klase 2.b 221
Daukšte Una Kulturoloģija, vizuālā māksla 7.-12.klase 8.a 310/ 26H
Dmuhovska - Grava Edīte Dejas 1.-12.klase D  
Dumpe Maija Angļu val. 1.-6.klase 6.a 430
Erģe Marta Matemātika 7.-12.klase   328/ 309
Eriņa Agnese Sākumskola 1.-6.klase D 221
Ezerkalne Ravita Sākumskola 1.-6.klase 2.c 227
Filipenoka Agnese Pag.d.gr. 1.-6.klase    
Galvāne Zanda Mājturība 7.-12.klase   409/
Gātere Dinija Sports, peldēšana 1.-6.klase    
Gluščuks Andrejs Sports (Metta) 7.-12.klase    
Grandberga Linda Sports 1.-6.klase   Sp.h.
Grīvāns Gatis Informātika, programm.pam. 10.-12.klase   128
Gruntmane Gita Sākumskola 1.-6.klase 3.a 201
Gulbis Toms Vēsture 7.-12.klase    
Jakovļeva Jeļena Angļu val. 1.-6.klase   201
Jansone Elīna     D Bibl.
Jansone Linda        
Kalniņa Simona Sākumskola, pag.d.gr. 1.-6.kl.    
Kārkliņa Kristīne Krievu val. 6.-12.klase    
Keviša Marina Krievu val., pag.d.gr. 1.-6.klase    
Kļaviņa Zane Katrīne Soc.pedagogs      
Kļosova Tīna Angļu valoda 7.-12.klase 10.a 325/ 335
Krūmiņa Ieva Latviešu val. 7.-12.klase    
Kunce Irina Koncertmeistars      
Kuprijenko Nikolajs Krievu valoda 7.-12.klase 7.a 310
Kurme Madara Pag.d.gr. 1.-6.klase   201
Ķiepe-Ķipge Ivars Fizika 8.-9.klase   323/322
Lange Aleksandrs Vēsture, soc.zinības 6.-12.klase 11.b 324
Lapiņš Valdis Vēsture 6.-12.klase   102
Lapsa Jānis Vsk. koris      
Lapsa Andris Mājturība un tehnoloģ. 5.-9.klase 6.c  
Lao Daina Laviešu valoda 7.-12.klase   27H/338
Lazuhina Vanda Sākumskola 1.-6.klase 2.a 206
Liepiņa Inta Fizika 10.-12.klase   323/322
Liepiņa Una Sports 7.-12.klase 10.b Sp.h.
Liepniece Linda Latviešu val. 1.-6.klase 5.c 429
Līce Elita Latviešu valoda 7.-12.klase   104/105
Meire Inese Mūzika 7.-12.klase   439
Mihunova Viktorija Vācu val., psiholoģija 7.-12.klase 11.c 105/ 27H
Patmalniece Santa Latviešu val. 7.-12.klase 7.c  
Pātaga Daiga Latviešu valoda 7.-12.klase    
Prindule Diāna Sports, peldēšana 1.-6.klase 4.a peldb.
Rapa Renārs Angļu valoda 1.-6.klase 4.b 430
Rāviņš Ronalds Mūzika 1.-6.klase    
Rostoka Ieva Dabaszinības, sociālās zinības 1.-6.klase 1.b 226
Sadovska Māra Spec.pedagogs     115
Samīte Sintija Sākumskola 1.-6.klase   203
Sētiņa Ilze Ekonomika 7.-12.klase 12.b 330/127
Sināte Gaida Bibliotekāre      
Šeņavska Olita Angļu valoda 1.-6.klase 6.b 430
Šķestere Marija Marika Ķīmija 7.-12.klase   334
Šķudīte Laila Soc.ped.      
Šlesers Edijs Interešu izglīt.skolot.      
Šminiņa Liene Bioloģija, dabazinības 7.-12.klase 9.c 326/327
Šneidere Rūta Sākumskola 1.-6.klase 5.d 227
Štikāne Inta Matemātika 7.-9.klase 8.c  
Vanaga Guna Sākumskola 1.-6.klase 3.b  
Varsegova Elīna Mūzika 1.-6.klase 4.c 437
Vilipsone Antra Mājturība, vizuālā m. 1.-6.klase D  
Zaļā Tatjana Krievu val., latviešu val. 7.-12.kl.