The Duke of Edinburgh's International AWARD LATVIA

 

 

Sākot ar 2020. gada janvāri, Rīgas Hanzas vidusskolā uzsāk darbību The Duke of Edinburgh's International AWARD LATVIA jaunā vienība.

 

Par AWARD:

 

  • The Duke of Edinburgh's International AWARD ir apbalvojums, kuru tiecas saņemt vairāk nekā 130 pasaules valstīs dzīvojošie jaunieši. Bronzas, sudraba vai zelta līmeņa apbalvojumu saņem tie, kas sasnieguši pašu izvirzītos mērķus visās Award jomās: brīvprātīgais darbs, fiziskā sagatavotība, prasmes un piedzīvojumu ceļojums. Uzzini vairāk: https://ej.uz/AWARDLATVIA2020
  • Starptautiskā Award asociācija dibināta 1988. gadā un Latvijā darbojas kopš 2006. gada.
  • Tas ir individuāls izaicinājums jaunietim, lai izvirzītu un sasniegtu savus mērķus. Jaunieši mācās aktīvi strādājot un pilnveidojot savu pieredzi.

Uzzini vairāk:  https://ej.uz/Award_vizitkarte     

  • Programmu Latvijā īsteno Valsts izglītības satura centrs. https://ej.uz/AWARDLATVIA
  • Vienības uzņem dalībniekus no 14 līdz 24 gadu vecumam. Savu dalību AWARD LATVIA vari uzsākt jebkurā laikā.

 

Kā pieteikties AWARD LATVIA?

 

  1. Atrodi sev Award vadītāju: ej.uz/Award_vaditaju_saraksts !

 

Rīgas Hanzas vidusskolas vienības vadītāja ir Laila Šķudīte (sazināties var e-klasē, vai rakstot uz e-pastu – skudite@gmail.com).

  1. Jāaizpilda pieteikuma anketa, kuru Tev iedos Award vadītājs. Nepilngadīgo dalībnieku pieteikumā atļauju darboties vienībā ar parakstu būs jāapliecina jaunieša vecākiem.
  2. Pēc uzņemšanas vienībā kopā ar savu Award vadītāju būs jāizveido profils elektroniskā tiešsaistes sasniegumu grāmatā, kurā reģistrēsi savus izvirzītos mērķus. Ar tiešsaistes sasniegumu grāmatas palīdzību varēsi ērti sekot līdzi saviem sasniegumiem Award programmā, izmantojot aplikāciju telefonā.

 

Gaidām Tevi AWARD LATVIA vienībā! 

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー