Konsultācijas

Konsultāciju saraksts 7.-12.klasēm 2017./2018.mācību gada 1.semestrī


Skolotāji  Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Telpa
Aiše Marta     14.40-15.20     435
Aizupiete Gunita   11.10-11.40     11.10-11.40 halle
Balanda Sanita   14.45-15.25 14.45-15.20     329.
Behmane Zane 11.10-11.30 11.10-11.30       halles 23.kab.
Būmane Ināra     14.40 14.40   302.,303.
Burgmanis Ģirts 15.25-16.25         330
Daukšte Una       11.10-11.40   12.20-12.50   halles 26.kab.
Erģe Marta 15.30-16.10       14.45-15.15 309
Galvāne Zanda 8.20-8.40 8.20-8.40       402
Gulbis Toms     15.30-16.20     307
Kaspars Gints 15.30-16.50         334
Kārkliņa Kristīne   15.30-16.30       301
Kjapsņa Terēza   15.00-15.50       340
Kļosova Tīna     15.30-16.15     325
Kuprijenko Nikolajs     14.45-15.25     308
Lange Aleksandrs 15.00-16.10     14.50-16.00   324
Lao Daina       15.30-16.45   338
Lapiņš Valdis   12.20-12.50       102
Lapsa Andris 14.45-15.25         411
Līce Elita   14.45       104
Liepiņa Una   12.20-12.50

11.10-11.40

12.20-12.50

    halle
Meire Inese       11.15-11.40   mūz.kab.
Mihunova Viktorija   14.45-15.35       halles 27.kab.
Patmalniece Santa   15.25-16.00 15.25-16.00     338
Pavāre Ineta 11.10-11.40   12.20-12.50     310
Rasnačs Oskars       15.25   128
Sētiņa Ilze     14.45-16.05     330
Šminiņa Liene     14.40-16.00     326
Šmulovičs Aleksandrs       11.10-11.40   323
Štikāne Inta 14.50-16.00         302
Vītoliņa Paula   15.25-16.10       112

Konsultāciju saraksts 1.-6.klasēm 2017./2018.mācību gada 1.semestrī


 

Pirmdiena

(telpa)

Otrdiena

(telpa)

Trešdiena

(telpa)

Ceturtdiena

(telpa)

Piektdiena

(telpa)
 

Aiše Marta     14.40-15.20 (435)    
Andže Liene 14.40-16.10 (426) 8.00-8.40 (426)                                       
Apsīte Baiba     14.30-17.00 (225)                                      12.30-13.20 (225)
Bauerniece Dace 13.40-14.40 (205)   13.40-14.30 (205)    
Bērenfelde Maija     14.45-15.25 (426)    
Bodniece Ilze       13.00-15.50 (230)  
Briede Agate 13.40 - 14.30       12.50 - 13.40
Cakule Ieva                                          13.40-14.30 (404)   13.40-14.30 (404)  
Cipule Agate 12:50 - 13:55 (431)   13:30 - 14:30 (431)    
Dāboliņa Ineta   13:40-14:20 (222) 13:40-14:20 (222) 13:40-14:20 (222)  
Dumpe Maija

13.30-14.00,

15.00-16.00 (439)

       
Ezerkalne Ravita   13:30-14:30 (224)     12:50-13:50 (224)
Galvāne Zanda 8.20-8.40(402) 8.20-8.40(402)      
Gruntmane Gita     12.50-13.40 (201)   13.30-15.30 (201)
Gulbis Toms     15.25-16.15    
Kaula Katrīne         14.20-15.20 (403)
Kārkliņa Kristīne 14.40-15.40 (301)        
Kuprijenko Nikolajs     14.45-15.25 (308)    
Lazuhina Vanda 8.00-8.35 (204)     8.00-8.40 (204) 13.30-14.30 (204)
Liepniece Linda   13.30-14.40 (436) 14.40-15.35 (436) 14.40-15.30 (436)  
Rapa Renārs    

8.20-8.50,13.00-13.30,

14.40-15.20 (440)

   
Rostoka Ieva 14.40-15.40 (210)       13.30-15.30 (210)
Samīte Sintija       12.50-13.20 (230)  
Šeņavska Olita     8.10 – 8.40 (425) 15.30-16.00 (425)  
Šneidere Rūta   14.00-15.10(405)      14.00 - 15.10 (405)    
Vanaga Guna 12.20-13.40 (225.kab) 13.40-14.20 (225.kab) 13.35-14.00 (225.kab)