Projekti

Rīgas Hanzas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes projekta:  “Komanda kā saliedēts un motivēts mehānisms” atklāšana.

 

Š.g 16.septembrī Rīgas Hanzas vidusskolā tikās mūsu skolas, Rīgas 85.vidusskolas, Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskolas un Rīgas Mūzikas internātvidusskolas skolēnu pašpārvalde, lai atklātu projektu "Komanda kā saliedēts un motivēts mehānisms. “ Projekta ietvaros skolēnu pašpārvaldes četrās nodarbībās pārbaudīs un izvēlēsies efektīvākās komandas saliedēšanas un motivēšanas metodes ar dažādu aktivitāšu palīdzību.

Pirmajā projektu dienā, 16.septembrī, notika projektu atklāšana un komandas saliedēšana ar improvizācijas aktivitātēm. Pirmo nodarbību vadīja RHV improvizācijas teātra vadītājs Aleksandrs Lange un improvizācijas teātra dalībniece Kristīnei Nagle. Izmantojot improvizācijas metodes, projekta dalībnieki iepazina viens otru,  saliedējās, sadraudzējās, smējās, apskāvās un lieliski pavadīja kopābūšanas laiku.

 "Vislielākie ieguvumi no šodienas ir iespēja iemācīties nebaidīties izteikt savu viedokli, pasniegt sevi radošā veidā, domāt spontāni un būt atklātam", tā projekta dalībnieki, daloties iespaidos par pirmo aizvadīto skolēnu pašpārvalžu sadarbības projekta dienu.

 

Projektā piedalās Rīgas 85.vidusskolas, Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskolas un Rīgas Mūzikas internātvidusskolas skolēnu pašpārvaldes, to koordinē Rīgas Hanzas vidusskolas pašpārvaldes pārstāvji un finansē RD IKSD. Projekta laikā

 

Nākamā aktivitāte jau 23.septembrī Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskolā.

 

Fotogrāfijas: www.facebook.com/rhvpasparvalde

Jaunumi arī twitter: @RHV_SP