Ārpusstundu nodarbības

                                                                                      

       Rīgas Hanzas vidusskolas

Interešu izglītības nodarbību laiki

2020./2021. m. g.

I semestrī

  1. Mūzikas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Bērnu koris

1. – 2. kl.

Jānis Almanis Palmbahs

Pirmdiena 13:40 – 15:00

Aktu zāle

Vokālais ansamblis

1. – 2. kl.

Raimons Gulbis

Trešdiena 13:40 – 14:20

Piektdiena 14:30 – 15:10

211.kab.

 

Bērnu koris

 

3. – 4. kl.

Jānis Almanis Palmbahs

Trešdiena 13:40 – 14:20

                 14:30 – 15:10

Piektdiena 14:30 – 15:10

                  15:20 – 16:00

Aktu zāle

Vokālais

ansamblis

3. – 4. kl.

Raimons Gulbis

Trešdiena  13:40 – 14:20

Piektdiena 14:30 – 15:10

211.kab.

Zēnu koris

2. - 6. kl.

Raimons Gulbis

Otrdiena 13:40 – 14:20

               14:30 – 15:10

Ceturtdiena 14:30 –15:10

Aktu zāle

211 kab.

Aktu zāle

5. – 8. kl. meiteņu koris

5. – 8. kl.

Inese Šenberga

Trešdiena 14.40-16.00

Ceturtdiena 14.40-16.00

438.kab.

438.kab.

Jauktais koris „Saulgrieži”

9. - 12. kl.

Jānis Almanis Palmbahs

Otrdiena 15:10 -17:00

Trešdiena 18:30 - 20:30 Ceturtdiena 15:10 - 17:00

Aktu zāle

Aktu zāle

211.kabinets

 

  1. Dejas mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

 

Tautas dejas

1. – 2. kl.

 

Edīte Dmuhovska - Grava

Otrdiena  12:40 – 13:20

               13:40 – 14:20

Ceturtdiena 11:20-12:30

                    12:40– 13:20

                   13:40 – 14:20

Aerobikas zāle

 

Tautas dejas

 

3. - 6. kl.

 

Edīte Dmuhovska - Grava

Otrdiena 14:30 – 15:10

               15:20 – 16:00

                16:10- 16:50

Ceturtdiena 14:30– 15:10

                    15:20– 16:00

Aerobikas zāle

 

  1. Teātra mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Teātra pulciņš

1. – 2. kl.

Evija Gulbe

Otrdiena  13:40 – 14:20

                14:30 – 15:10

Bibliotēka

Aktu zāle

Teātra pulciņš

3. - 4. kl.

Evija Gulbe

Otrdiena  14:30 – 15:10

Aktu zāle

Teātra pulciņš

5. - 6. kl.

Evija Gulbe

Otrdiena 15:20 – 16:00

Bibliotēka

Dramatiskais teātris

7.-12.klase

Marta Aiše

Trešdiena 15:20 -16:00

                16:10 – 16:50

Aktu zāle

Improvizācijas teātris

7. - 12.kl.

Aleksandrs Lange

Pirmdiena 14:40 – 17:20 Ceturtdiena 14:40– 17:20

Aktu zāle

 

  1. Vizuālās mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Zīmēšanas pulciņš

  1. – 2. kl.

Ineta Dāboliņa

Trešdiena 13:40 – 14:20

                  14:30  - 15:10

222.kab.

Zīmēšanas pulciņš

3. - 4. kl.

Ineta Dāboliņa

Pirmdiena 13:40 - 14:20

                  14:30  - 15:10

222.kab.

Zīmēšanas pulciņš

7. - 12.kl.

Una Daukšte

Trešdiena 14:30 - 16:30 Ceturtdiena 14:30 - 16:30

26.halle

 

  1. Sporta programmas

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Sporta spēles

1. - 3. kl.

Kristīne Kubenca

Ceturtdiena  13:40 – 14:20

                     14:30 – 15:10

Sporta halle  

Sporta spēles

Volejbols (m.)

 

4. - 6. kl.

 

Kristīne Kubenca

Pirmdiena  13:40 - 14:20

                   14:30  - 15:10

Sporta halle

Sporta spēles

Volejbols (z.)

 

4. - 6. kl.

Kristīne Kubenca

Otrdiena    13:40 - 14:20

                   14:30  - 15:10

Sporta halle

Sporta spēles

Florbols

5. - 6. kl.

Kristīne Kubenca

Trešdiena 14:30 – 15:10

                 15:20 – 16:00

Sporta halle

 

Sports

peldēšana

2. - 4. kl.

Kristīne Kubenca

Otrdiena   11:40 - 12:20;

Trešdiena  8:00 - 8:40;                 

                  12:40 - 13:20;

                  13:40 - 14:20;

Ceturtdiena 8:00 - 8:40;

                   12:40 - 13:20.

Baseins

Volejbols

9. - 12.kl.

Gunita Aizupiete

Otrdiena 15:10 -15:50

               16:00 – 16:40

Piektdiena 15:10 -15:50

                 16:00 – 16:40

Sporta halle

Basketbols

9.- 12.kl.

Edijs Šlesers

Otrdiena 15:10 -15:50

                16:00 – 16:40

Sporta halle

 

  1. Lietišķās mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Keramika

1.– 2. kl.

Vanda Lazuhina

Piektdiena 12:40 – 13:20

                  13:40 – 14:20

204.kab.

Keramika

3.- 4. kl.

Vanda Lazuhina

Ceturtdiena 12:40 – 13:20

                     13:40 – 14:20

204

Noformēšanas pulciņš

7. - 12.kl.

Maija Cirvele

Trešdiena 15:10 -15:50

                 16:00 – 16:40

409.kab.

Rokdarbu pulciņš

7. - 12.kl.

Maija Cirvele

Ceturtdiena  15:10 -15:50

                     16:00 – 16:40

409.kab

 

  1. Tehniskā jaunrade

 

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Datorika

1.kl.

Agate Cipule

Ceturtdiena 13:40 – 14:20

402.kab.

Datorika

2.-3.kl.

Agate Cipule

Ceturtdiena 14:30 – 15:10

402. kab.

 

  1. Jaunatnes darba programma

 

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Skolas muzejs

7.-12.kl.

Marta Aiše

Ceturtdiena ka iotsone. te.15:10 -15:50

                     16:00 – 16:40

Bibliotēka

 

  1. Literārās jaunrades programma

 

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Žurnālistikas pulciņš

9. - 12.kl.

Līva Trijēce

Ceturtdiena  15:10 -15:50

                     16:00 – 16:40

338.kab.