Projekti

Rīgas Hanzas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes projekta:  “Imrpovizācija kā saliedēšanās māksla” atklāšana.

 

2018.gada 4.oktobrī  Rīgas Hanzas vidusskolā  tika atklāts, Rīgas skolēnu pašpārvalžu sadarbības projekts  “Improvizācija kā saliedēšanas māksla”. Projektā iesaistījušās Rīgas Hanzas vidusskolas, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, Rīgas 88. vidusskolas un Rīgas 96. vidusskolas skolēnu pašpārvalžu dalībnieki, lai, trīs tikšanās reizēs , caur improvizācijas metodi iepazītu savas stiprās un vājās puses, uzlabotu iekšējo komunikāciju pašpārvaldēs, saliedētu un motivēt komandu, izveidot veiksmīgu komandas darba modeli, kas palīdzētu turpmākajā pašpārvalžu darbā ik gadu, ne tikai sadarbības skolās, bet arī visā pilsētā.

Pirmā projekta aktivitātē, radošajā darbnīcā, dalībnieki iepazinās caur improvizācijas aktivitātēm un, īstenojot dažādus uzdevumus, iepazina savas stiprās un vājās puses.

"Vislielākie ieguvumi no šodienas ir iespēja iemācīties nebaidīties izteikt savu viedokli, nebaidīties uzņemties iniciatīvu un būt atklātam", tā projekta dalībnieki, daloties iespaidos par pirmo aizvadīto skolēnu pašpārvalžu sadarbības projekta dienu.

Projektu atbalsta: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Baltijas Reģionālais fonds, jauniešu studija BaMbuss un jauniešu centrs “Kaņieris”

 

Nākamā aktivitāte 9.oktobrī kopā ar Kasparu Brūveli (Brīvo mākslinieku apvienība "Pieaugušie bērni) 

 

Fotogrāfijas: https://www.facebook.com/RHvsk/